Інформаційне повідомлення про розроблений проект інвестиційної програми на 2023-2024 рік по КП «Житловик» у сфері надання послуг з транспортування теплової енергії

Відповідно до вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 19.08.2020 № 191 «Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації» КП «Житловик» повідомляє про оприлюднення проекту інвестиційної програми на 2023-2024 рік у сфері надання послуг з транспортування теплової енергії.

Для покращення безперебійного надання послуг транспортування теплопостачання передбачено наступні заходи щодо зменшення обсягу теплової енергії на технологічні потреби, з них:

  • Реконструкція теплової мережі на попередньо ізольовані труби вул. Калуська від ТК 43 до ТК 43,8;
  • Реконструкція теплової мережі на попередньо ізольовані труби вул. Міцкевича ( біля ОРСУ).

Загальна вартість заходів 4728,67 тис. грн.

 

З проектом інвестиційної програми можна ознайомитися за посиланням – переглянути.

 

Зауваження і пропозиції до проекту інвестиційної програми приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою:

Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н., м. Бурштин, вул. В.Стуса, буд 2, 77111, e-mail:  kpgytlovyk@ukr.net, тел. 03438 42681.

Відповісти

Ваша Е-пошта не будет опублікована

*